Hakkımızda

Hakkımızda

Mobilyadedinmi özel mobilya tasarımı, mobilya yenileme ve yerinde mobilya restorasyonu yapmakl beraber proje sahiplerine ve ana yüklenicilere mimari tasarım, iç mimarlık, proje yönetimi ve uygulamaları hizmetleri sağlamaktadır.

Ev, otel oda ve genel mekanları, konutlar, rezidanslar, yönetici ofisleri, restoran ve mağaza gibi yaşama ve çalışma alanlarına proje bazlı kontrat ile  dekorasyon uygulamaları, sabit ve hareketli mobilya tasarım, üretim ve montajı yapmaktadır.

İşletme Misyonu Mobilyadedinmi ; çağdaş mimarlıktaki gelişmelerin daimi takipçisi olarak, müşterilerinin ihtiyaç, beklenti ve memnuniyetleri doğrultusunda; en uygun kalite, maliyet ve teknoloji ile yüksek standartlarda hareketli ve sabit mobilya tasarım ve üretimini yapmak, hızlı ve zamanında hizmet sunmak amacındadır.

İşletme Vizyonu Beklentilerin ötesinde, yenilikçi ve akılcı mimari çözümler üreterek; faaliyet gösterdiği sektörde yatırımcıların ihtiyaç bütününe cevap verecek, uluslararası ticaret portföyüne sahip, güçlü, güvenilir, müşteri ve çalışan tarafından tercih edilen, ödüllü, öncü, karlı ve kendi yatırımlarını yapan büyük bir işletme olmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir